Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Wielkanoc 2020

Coraz większymi krokami zbliżają się tegoroczne Święta Wielkanocne, które przypadają 12 kwietnia. Wiemy już, że nie będą one takie same jak dotychczas. Niestety, w tym roku nie będzie to pora spotkań i odwiedzin. Musimy przebywać w naszych domach, tylko wśród najbliższych.

Czytaj więcej: Wielkanoc 2020

Dzień DZIECKA

Dzień Dziecka - Świętuj z Karmelkiem

Degustacja tortów

Zapraszamy wszystkich narzeczonych oraz przyszłe Pary Młode, które poszukują oryginalnego smaku a zarazem pysznego tortu weselnego do wzięcia udziału w I Edycji DEGUSTACJI TORTÓW WESELNYCH, która odbędzie się w salach bankietowych Vivaldi, przy ulicy Bahrkego 5A w Ełku.

Czytaj więcej: Degustacja tortów

Wigilia ...pachnie rozmową.

Mamy nadzieję, że Świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku będą promieniały lukrem rozmów. W ty roku także promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Chcemy aby nasze ciasta dały zaczyn to fajnego przebywania razem. Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. U schyłku 2017 roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów tworzonych przy akompaniamencie rodzimych kolęd. Marzymy aby spełniły się życzenia dobrej atmosfery towarzyszącej naszym smakowitym keksom, makowcom i z tradycyjnym pierniczkom.

Czytaj więcej: Wigilia...pachnie rozmową.

Wielkanoc. Z lukrem rozmów...

Święta Wielkanocne, to czas wspólnego przebywania razem. Wiemy o tym doskonale, gdyż Karmelek jest firma rodzinną, gdzie tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. W tym roku przygotowujemy specjalną serię rodzinnych, świątecznych wypieków dedykowanych wspólnym rozmowom przy stole. Chcemy odejść od banalnej komunikacji związanej z przysłowiowym - jajeczkiem. Nasza misja organizacyjna już na poziomie komunikacji zakłada pogłębianie relacji międzyludzkich.

Czytaj więcej: Wielkanoc. Z lukrem rozmów...

Przełam się rozmową. Wigilia 2016

Kolejny raz w okresie Świąt Bożego Narodzenia promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Zachęcamy aby w myśl naszego hasła - przełam się rozmową - prowadzić czasem trudny dialog z domownikami.   Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. Jak co roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów pachnących kolędami. Pragniemy aby dobra atmosfera towarzyszyła naszym smakowitym  keksom, makowcom i z pietyzmem wytwarzanym pierniczkom. W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Karmelek. przełam się rozmową". Zachęcamy wszystkich klientów do prowadzenia pogłębionych rozmów przy wigilijnym stole. Pragniemy aby z naszym udziałem wyciszać rodzinne spory i przełamać się z bliskimi rozmową, choć czasem może być to dość trudne. Wigilia to czas bycia razem, to czas wspólnego śpiewania kolęd - jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani mogąc być z Państwem razem w tym czasie. Zachęcamy do odwiedzenie naszych sklepów firmowych i wybrania dla siebie i rodziny naszych świątecznych wypieków. Karmelek to piekarnia i cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia. W poczuciu rodzinności przekazujemy wszystkim Nam życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Przełam się rozmową. Wigilia 2016

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51