Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

PIEKARNIA

Z tej tradycji będzie chleb....

Tradycję piekarnictwa przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Już prawie 30 lat działania firmy obliguje do pozycji rynkowego lidera. Dokładamy mąki i starań aby smaku dawnych receptur chroniła dziś nowoczesna technologia współczesnej linii produkcyjnej Karmelka. Tak jak dawniej dbamy o to, aby nasze wypieki miały najwyższą jakość i niepowtarzalne walory smakowe.

Nasze geograficzne położenie i umiłowanie mazurskiej przyrody determinuje używanie tylko naturalnych surowców. Nasze markowe produkty gwarantują wysoką jakość smacznych i zdrowych wypieków. Stosujemy wysokie technologie szanującą dawny proces wytwarzania wypieków. W naszej ofercie można znaleźć rumiane chleby i chrupiące bułki różnego gatunku. Szeroki asortyment naszych wypieków jest na bieżąco poszerzany o nowe wartościowe pozycje.

Realizując dawny etos piekarnictwa dostosowujemy się do nowoczesnych norm Unii Europejskiej. Wdrożyliśmy systemu HACCP w 2003 roku.

Tradycję wypieków dystrybuujemy w nowoczesnym systemie handlowym. Sprzedaż naszych wypieków odbywa się w sieci własnych sklepów firmowych marki Karmelek, patronackich i renomowanych sieciach marketów na terenie Warmii, Mazur i Podlasia.

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51