Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Wielkanoc. Z lukrem rozmów...

Święta Wielkanocne, to czas wspólnego przebywania razem. Wiemy o tym doskonale, gdyż Karmelek jest firma rodzinną, gdzie tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. W tym roku przygotowujemy specjalną serię rodzinnych, świątecznych wypieków dedykowanych wspólnym rozmowom przy stole. Chcemy odejść od banalnej komunikacji związanej z przysłowiowym - jajeczkiem. Nasza misja organizacyjna już na poziomie komunikacji zakłada pogłębianie relacji międzyludzkich.

Nasz slogan "częstuj rozmową" doskonale oddaje ten kierunek myślenia. W roku 2017 używamy sformułowania "święta z lukrem rozmów". Lukier jest ukoronowaniem ciasta. Tak jak pogłębiona rozmowa jest ukoronowaniem Świąt Wielkanocnych. Także w tym roku życzymy Nam wszystkim dobrych i rodzinnych Świąt. Do zobaczenia w sklepach firmowych Karmelka.

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51