Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Wigilia ...pachnie rozmową.

Mamy nadzieję, że Świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku będą promieniały lukrem rozmów. W ty roku także promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Chcemy aby nasze ciasta dały zaczyn to fajnego przebywania razem. Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. U schyłku 2017 roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów tworzonych przy akompaniamencie rodzimych kolęd. Marzymy aby spełniły się życzenia dobrej atmosfery towarzyszącej naszym smakowitym keksom, makowcom i z tradycyjnym pierniczkom.

W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Wigilia ...pachnie rozmową.". Przedmiotem naszej corocznej troski jest zachęta wszystkich klientów do prowadzenia fajnych pogawędek przy wigilijnym stole. Wspólnie marzymy aby przy naszych wypiekach wygaszać rodzinne napięcia i spory. Wśród zapachów rodzinnych ciast należy przełamać się prawdziwą rozmową. Wigilia to czas przebywania razem, to okres wspólnego nucenia kolęd. Jak co roku cieszymy się na przebywanie z Państwem wśród grudniowych wieczorów. Apelujemy także o odwiedzenie naszych sklepów firmowych i dokonania pasjonujących wyborów z tegorocznej linii świątecznych wypieków.

Na zakończenie zapewniamy, że Karmelek to cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z ojca na syna. Składamy wszystkim Nam życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wesołych chwil bycia razem.

 

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51