Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

CUKIERNIA

Arystokracja cukiernictwa...


Historia Cukierni Karmelek czerpie z etosu polskiego cukiernictwa przekazywanego z pokolenia na pokolenie. To ełcka firma cukiernicza utworzona w 1985 roku przez Waldemara Surawskiego Seniora . Obecnie renomą cukierni zarządza syn założyciela - mistrz cukiernictwa Paweł Surawski.

Pierwsza maleńka pracownia cukiernicza powstała na strychu w malowniczej poniemieckiej kamienicy w Ełku na Mazurach. Do dziś położenie wśród czystych lasów i jezior jest dodatkowym wsparciem marki. Współcześnie Cukiernia Karmelek może pochwalić się szeroką gamą wyrobów cukierniczych wysokiej jakości, wykwintnego smaku i artystycznego wyglądu. Dawna tradycja i nowoczesne zarządzanie skutkuje wyposażeniem pracowni cukierniczych w maszyny i urządzenia najnowszej technologii.

Choć działamy od pokoleń stosujemy innowacyjne techniki, wyznaczając nowe trendy w produkcji i dekoracji wypieków cukierniczych. Tak jak dawniej marka Karmelek stara się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz zachwycić szerokim wyborem ciast i tortów. Czerpiąc z dziedzictwa historii cukiernia systematycznie wprowadza do sprzedaży nowy asortyment. Naszą najsmaczniejszą wizytówką są regularne dostawy do wielu znanych firm, hoteli i restauracji na Warmii, Mazurach i Podlasiu.

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51