Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Wielkanoc 2020

Coraz większymi krokami zbliżają się tegoroczne Święta Wielkanocne, które przypadają 12 kwietnia. Wiemy już, że nie będą one takie same jak dotychczas. Niestety, w tym roku nie będzie to pora spotkań i odwiedzin. Musimy przebywać w naszych domach, tylko wśród najbliższych.

Wielkanoc to najważniejsze katolickie święto. Święto wielkanocne nie ma tradycji obdarowywania się prezentami, jak na przykład podczas Świąt Bożego Narodzenia. Swego czasu ludzie dawali sobie nawzajem pomalowane na kolorowo jajka, które stanowiły pewnego rodzaju prezent. Teraz ta tradycja nie jest już tak powszechna, ale za to popularne stało się składanie życzeń i wstawianie kartek na swoją tablicę na Facebooku.

Wspólnie przetrwamy ten trudny czas! W obecnej sytuacji przygotowaliśmy dla Państwa Świąteczny zestaw ciast #CakeBox w cenie 59,90 zł, który można zamówić w naszym sklepie online https://www.sklep-karmelek.pl/ Zamówienie można złożyć nie wychodząc z domu i odebrać przed Świętami w jednym z naszych sklepów firmowych Karmelek.

Na te Wielkanocne Święta, chociaż tak inne,
życzymy spokoju i otwartego serca.
Wytrwałości i nadziei, która niech Was nie opuszcza,
w zdrowiu i ufności wyglądajcie jutra.
Alleluja!

życzy firma Karmelek

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51