Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Zamów w Internecie. Odbierz w sklepie

Piekarnia Cukiernia Karmelek działa w internecie. Teraz w zaciszu domowego ogniska możemy wybrać smakowity tort. Siedząc na kanapie, mając w ręku tablet, telefon lub laptopa możemy swobodnie przeglądać kreatywne wzory tortów Karmelka. Prostą procedurę zamawiania kończymy odbierając tort w jednym z firmowych sklepów w regionie. W ten sposób wychodzimy na przeciw oczekiwaniom nowoczesności, zachowując tradycyjne formy wypieku. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty przygotowywać w najlepszej jakości. Zachowujemy twórczą wenę dostosowując się do wymagań osób przy rodzinnym stole. Nowoczesne wzory tortów, najnowsze trendy cukiernictwa, ciekawe kreacje to nasze  dynamiczne aktywności pod nowym logo Karmelka. Zapraszamy na www.sklep-karmelek.pl gdzie w prosty sposób możemy dokonać zamówień.

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51