Skip to main content

Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Nie z komina! Z pieca!

 

Na dzień 6 grudnia cukiernia Karmelek przygotowuje się specjalnie. W myśl naszego sloganu: ""Razem smakuje lepiej" celebrujemy wszystkie okazje do przebywania wspólnie,

Na dzień 6 grudnia cukiernia Karmelek przygotowuje się specjalnie. W myśl naszego sloganu: ""Razem smakuje lepiej" celebrujemy wszystkie okazje do przebywania wspólnie, do budowania głębszych relacji rodzinnych. Specjalnie w tym dniu - wspomnienia świętego Mikołaja biskupa - chcemy oferować Państwu całą patenę słodkich możliwości. Ten wyłącznie polski zwyczaj Mikołajek, to wzajemne obdarowywaniu się podarunkami. Dawna opowieść mówi, że Święty Mikołaj wchodzi do mieszkań przez komin nocą i pod choinką zostawia prezent dla członków rodziny. Nasze słodkości nie pochodzą wprawdzie z komina ... ale z tradycyjnego pieca. Dbamy szczególnie o zachowanie polskich tradycji i ten akcent jest wyczuwalnym w naszej palecie smaku. Zapraszamy do podtrzymywania mikołajowej tradycji i naszych sklepów firmowych. Życzymy smacznych prezentów!