Firma korzysta z dotacji podmiotowej ograniczającej skutki epidemii COVID-19, z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia- Przedsiębiorcza Polska Wschodnia- Dotacje na kapitał Obrotowy POPW.01.05.00-IP.01-00/001/20.

Karmelek częstujemy rozmową.

Cukiernia Karmelek jest odpowiedzialna społecznie. Filozofia naszego pieczenie łączy się ściśle z funkcją rodzinną. Usilnie zabiegamy by nasze ciasta, torty były przyczynkiem do rozmów. Chcemy wzmocnić relacje międzyludzkie poprzez prowadzenie rozmów w miłym towarzystwie naszych produktów. Doskonale wiemy, że prawdziwa, pogłębiona rozmowa powinna toczyć się przy smakowitym jedzeniu - tak działa Karmelek. 

W naszej akcji: "Karmelek ...częstuj rozmowa" zachęcamy do spędzania czasu z bliskimi, znajomymi, rodziną. Prowadzimy aktywność społeczną mającą na celu zwrócenie szczególnej uwagi na wspólne przebywanie razem. Doskonale wiemy jak poprzez cista, torty i słodkie przekąski budować prawdziwą atmosferę dialogu. Specjalizujemy się w tworzeniu uroczystych chwil dających sposobność do ważnych rozmówi i często zwykłych pogawędek. Poprzez naszą aktywność w przestrzeni medialnej chcemy tworzyć społeczność osób rozumiejących ważność bycia ze sobą.Karmelek chce odpowiedzialnie i w sposób ciągły zachęcać nas wszystkich do spotkań i świadomego kosztowania wspólnego czasu z bliskimi. Częstujmy rozmowa...

Dane adresowe

ul. K. A. Bahrkego 5
19-300 Ełk

 

NAPISZ| ZADZWOŃ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
87 621 55 51